Randevu Hattı

0 530 977 08 90

Sık Sorulan Sorular

1. Burun estetiği yaptırmak istiyorum. Fiyatları nedir? SSK karşılıyor mu?

Burun estetiği fiyatları mevcut duruma göre değişmekle birlikte güncel bilgi ve danışma için bizleri arayabilirsiniz. SSK, devlete ait kurumlarda burun kırılması, kaza, travma sonuçlarında yaşanan burun estetiğini karşılar. Bunların dışında yapılan burun estetiğini SSK karşılamaz.

2. Burun estetiği ameliyatı kaç yaşında yapılır?

Zorunlu burun ameliyatları dışında burun estetiği ameliyatı için burun kemiğinin gelişimini tamamlaması gerekir. Erkekler için 18, kadınlar için 17 yaş sonrası uzman değerlendirmesiyle ameliyata karar verilir.

3. 24 yaşında erkek bireyim. Koltuk altı el ayak terlemesi oluyor. Bu yüzden botoks yaptırmak istiyorum. Bilgi lütfen?

Botoks uygulamaları sadece mimiklere veya yaşlanmaya karşı kırışların yanında terleme tedavisinde de başarılıdır. Sakarya Serdivan’da bulunan kliniğimize bekleriz.

4. Dolgu uygulama süresi nedir bir de yan etkisi var mı?

Dolgu uygulama süresi nedir bir de yan etkisi var mı?

5. Dolgu arada uygulanabilir mi? Fiyat hakkında bilgi?

Dolguda arada uygulanabilir. Hatta dolgunun kalıcılığını arttırır. Fiyat uygulanacak bölgeye göre değişir. Sizleri bilgi için muayenehanemize bekleriz.

6. Çocuklarda bademcik ameliyatı kaç yaşında olmalıdır?

Çocukların bademciklerden en fazla sorun yaşadığı yaşlar 3-12 arasıdır. Bademcikler bazen görevlerini yapamayacak hale gelebilir ve vücuda zarar vermeye başlar. Bu da ciddi sorunlara neden olabilir. Ameliyatın geç yaşlarda olması önerilmez.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!