Randevu Hattı

0 530 977 08 90

Hakkımızda

Hakkımızda

Tokat doğumlu olan Op. Dr. Turan, lise eğitimini Tokat Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı ve 2003 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

2004-2009 yıllarında Gazi Osman Paşa Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak başladığı kariyerine 2009 yılında Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak devam etti. Mecburi hizmetini Gümüşhane Devlet Hastanesi’nde tamamlayan Dr. Turan, Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi – Mengücekgazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları bölümünde Yrd. Doç. Dr. Olarak hizmet verdi. 2021-2022 yılları arasında Özel Bey hekim hastanesinde görev yapan Dr. Turan şu anda kurucusu olduğu Turan Klinik bünyesinde aktif olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Rinoplasti ve yüz estetiği alanında binlerce cerrahi operasyon gerçekleştiren Dr. Turan birçok ulusal ve uluslararası kongrede katılımcı ve konuşmacı olarak bulundu.

Ulusal hakemli dergilerde yayımlanan makaleler

Maksiller Sinüsün Dev Odontojenik Kisti ve Endoskopi yardımıyla çıkarılması Turan F, D1. Eyiblen A, Özkan N, Güven M, Aladağ İ, Fırat Tıp Dergisi

Submandibular Bölgenin Nervus Hvaaalossus Nörinoması Olqu Sunumu Turan F, Aladağ İ, Evibilen A, Asan H, Köseoğlu D. Fırat Tıp Dergisi

Op. Dr. Fatih Turan Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında basılan bildirilerde de yer aldı.

Kişiye özel estetik çözümler sunan Dr. Turan muayenehane:

· Rinoplasti (Burun Estetiği)

· Burun ameliyatları, Burun düzeltme

· Geniz eti sinüslerle ilgili tüm cerrahi operasyonlar

· Bademcik ameliyatları

· Dolgu uygulamaları

· Yüz bölgesinde estetik cerrahi işlemler

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!